Główna

Ostatnio przeglądane

Partnerzy

Telewizja przemysłowa Łódź
MONITOR SERWISOWY LCD 2,5” Zobacz większe

MONITOR SERWISOWY LCD 2,5”

m25-v1

Na magazynie

24h

400,00 zł

MONITOR SERWISOWY LCD 2,5”

Monitor LCD z doskonałej jakości wyświetlaczem o przekątnej 2,5'' pozwala na wyświetlanie kolorowego obrazu. Zastosowana matryca zapewnia uzyskanie obrazu o wysokim kontraście i nasyceniu barw. Dodatkowo, możliwość zasilania bateryjnego lub z zasilacza sprawia, że monitor jest idealnym urządzeniem testowym dla systemów CCTV, jak również dla wszelkich urządzeń z wyjściem video composite (AV) np.: do kamer, odtwarzaczy DVD czy tunerów TV. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie to w bardzo szybki i prosty sposób można podłączyć do kamery lub rejestratora i skonfigurować ich parametry.

Jest to monitor uniwersalny, który można wykorzystać w dowolnym celu, wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wyświetlania obrazów na wyświetlaczach o niewielkim rozmiarze.

Monitor doskonale nadaje się do stosowania w samochodach. Może też być używany jako wyświetlacz obrazu pochodzącego z kamery montowanej w tylnej części samochodów, głównie ciężarowych, które ułatwiają manewrowanie samochodu podczas cofania i obserwację martwego pola, niewidocznego w lusterkach wstecznych samochodu.

Można go wykorzystać w niewielkim systemie telewizji obserwacyjnej pozwalającym na obserwacje sklepu, parkingu, zakładu pracy czy pokoju dziecinnego.

Monitor ten jest też stosowany we wszelkiego rodzaju urządzeniach elektronicznych służących do wizualizacji procesów, urządzeniach pomiarowych, sterownikach maszyn itp.SPECYFIKACJA – PARAMETRY WYSWIETLACZA

ITEM

DESCRIPTION

Tryb wyświetlania

TMR Tm + Micro Reflective

Wielkość obrazu (Przekątna)

2.5” (cali)

Aktywny Obszar (HxV)

49.42 x 38.304 mm

Liczba Pixeli (HxV)

882 x 228 pixeli

Wielkość pixela (VxH)

0.056 x 0.168 mm

Color Arrangement

RGB Delta

Liczba kolorów

Full Color/16 Million

System Interface

Analog RGB/Digital

Front/Backlight Type

Backlight

Podświetlenie Typ

LED

Jednolitość (B / L on)

65%

Luminancja (B / L on)

250 cd/m2

Biały Chromaticity (x, y)

x: 0.310 y: 0.340

Kontrast (B / L on)

200:1

Kąt Widzenia

U/D: 17/45o    L/R: 45/45o

NTSC Ratio

45%

Temperatura Pracy

-10~60

Przechowywanie Temperatura

-30~80